Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам небезизвестната на форума Октавия 1,6 101 к.с. - PSYHO-мобила


Recommended Posts

Здравейте Колеги,
Макар и да не очаквах някога да дойде този ден, но той настана. Ще трябва да се разделя с моето бебче, което вие всички знаете много добре. За тези които не знаят става дума за :
Шкода Октавия 1 2000 г, (с интериора на фейслифта) 1,6 бензин/газ, 101 к.с.
Колата е закупена от мен през 2010 година на 180000 км. Сега е на около 250000 км. По спомен мога да напиша какво е сменявано по колата, като 100% ще пропусна нещо. Цялостно претапициране със салон тип "RS" изпълнение, а именно черна кожа и сива дамаска, през 2011г, Нов газов инжекцион, ново табло (с уредите и километраж и т.н.- 1500лв чисто ново от Еуратек), стъпково моторче, Ангренаж, водна помпа, перка и моторче на вентилатора на радиатора преди около 25000 км. Таблото с врътките за парното и климатика (бяха се развалили копчетата за климатика), цялостно пребоядисване на колата Май 2014 година (общо пребоядисване около 3200 лв, тогава сменени - два НОВИ предни калника оригинални от Чехия (285 лв/бр), задна броня втора употреба, шофьорска врата втора употреба, НОВИ лайсни на тавана, задна дясна врата втора употреба и още дреболии. 
Стига съм писал.... че почва да ми става мъчно. Положението е такова, колата е гледана като писано яйце само с оригинални части. С всичко правено по нея излиза над 23000 лв дотук.....Колата е обслужена изцяло (филтри и масло) преди няма и 1000 км.
Допълнителни екстри:
Кожен салон
Подлакътник
4 бр алуминиеви джанти с летни гуми Мишелин
4 бр железни джанти със зимно гуми Мишелин и Дънлоп (колата се движи в момента с тях)
Музика: два говоритела HERTZ DCX165 в предните врати, Три броя елипси HERTZ DCX 690 в багажника, плюс усилвател МАГНЕТ мисля че беше и малка туба с говорител HERTZ ES300, подкарани от плейър Blaupunkt.
Снимки не мога да открия как да кача тук, затова ще дам линк към албума във Facebook.:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010767249745&sk=photos&collection_token=100010767249745%3A2305272732%3A69&set=a.160486594320248.1073741830.100010767249745&type=3&uploaded=8

 

Цената на колата е 3300 лв

Причина за продажбата е, че вече имам и служебна кола, вчера купих и нова Октавия и сега ми стават четири коли за мен и съпругата... малко са ми множко вече :)

Телефон за контакт - 0888 143 255 - Георги Панчев

ПС: По-късно като кача обявата и в mobile.bg ще дам линка и за там.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади се моя човек, каза че е прочел обявата и се замисля, но ми каза да му дам няколко актуални снимки, прати на л.с. Facebook- a не се отваря.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам, утре ако си свободен ще я прехвърлим

 

0894 301 801 - Ангел. Ще ти звънна преди да започна работа, някъде около 8 без малко. 

 

 

Едит: Сашо, звънни ми и ти моля те, изгубих ти телефона, имам да те черпя много бири. Като се видим ще ти разправям. 

 

Едит2:

 

LoL! Сега видях име за контакт. Стоях на един чин с Георги Панчев, но той живее в Пазарджик!?!?!  Панчев, ти ли си?  

Редактирано от cenarius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкара 2 дни обявата  :tongue_1:

Да е честита на новия собственик , със здраве и мерак да продължи да я обгрижва! Хубаво е , че колата остава в клуба  :eusa_clap: , за да не тъжи много Психо  :tooth: .

Жорка ... чакаме.... :fiu:

 

Заключвам темата , поради продажбата на колата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.