Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нова октавия 1.6тди


pepi_king

Recommended Posts

Здравейте колеги.Нов съм във форума и преди няколко дена си купих октавия 2 фейслифт 2011г.-елеганс.Имам няколко въпроса.

1-Колко ампера трябва да е акумулатора

2-За какво служат двете лампички на ауто-климатроник

3-Изписва ми че съм привишил 35км.Преди няколко дена не го правеше.Предполагам,че е някаква настройка на компа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и честито за придобивката.

 

1. Фабрично е 61Ah.

2. Лявата е за режим Low на вентилатора, дясната е за режим High. Освен разлика в силата на духане, друга разлика не съм открил до сега, а и не виждам много смисъл от двете функции.

3. Виж в настройките на Maxidot-a. Има възможност да настроиш ограничение на скоростта. Ако някой не ме изпревари в кое меню точно се намира, утре ще проверя и ще кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора е точно 61ah,явно е оргиналния-варта,но кагато я купувах я запалиха с бик,беше изтощен.Мислех с и дали да не сложа този от пасата,той е чисто нов,но е 78ah и ме е страх дали няма да и дойде много.Сега си пали с вартата без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.