Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обща поръчка от SuperSkoda.com


Recommended Posts

И аз им е се чудя, но дали няма да стои грубо? Но примерно вчера, страничните стъкла ми бяха изцяло кални, точно като задното, а съм карал 100км по булеварди с не повече от 100км/ч. И 3та страна... отзад имам калобрани и задницата става на гъз веднага. Йетито има форма на ретро хладилник отзад и задния мост е на една педя от най-задната точка на броята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се замислил за предни калобрани. Но и мен ме притеснява визията и се чудех дали няма да може да се свалят на пролет и в началото на зимата пак да се монтират?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

``в моя случай се води  подстрекание към нарушаване на законите в РБ.``

 

Нормално ли е ,от Видин към Монтана,да има ограничения,до 60 км.знак за крави и  камера отгоре .

И кат се почне,едно танцуване по пътя,газ до дупка.
p.s
И аптечка``защото е беличка``,не и помага.
Знам.

 

Поздрав -

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.

Връщате ме във времето когато карах,нещо подобно от 1998 до 2004г- 4х4.
 
 
p,с
Била е линейка  в парашутният полк- Пловдив.
Още я сънувам.
Покрай карбуратора се запознах с председателя на Ретро Клуба,Доньо Донев,
Hе я смених за Волга 21.
 
Сега разглеждам това
 
 
 
 
или
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимката, запазих си я, макар че е леко Photoshop -ната. Ако беше малко по - младичко, със Шкода 120, направо щях да отида до Чехия да "крада" булката, със все чейза! :)И все пак , не сме за тази тема. Премести в "Ежедневни приказки".

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега е правил поръчка, за да му задам обичайните тъпи въпроси, свързани с поръчката на Л.С., че да не оспамваме темата. Явно за момента няма желаещи за колективна поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега е правил поръчка, за да му задам обичайните тъпи въпроси, свързани с поръчката на Л.С., че да не оспамваме темата. Явно за момента няма желаещи за колективна поръчка.

 

Давай, пресен съм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Не съм поръчвал специално от http://www.superskoda.com/, но мисля днеска (най-късно утре) да стартирам една обща поръчка, тъй като гледам няма други желаещи да я инициират ;).  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.