Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода в купето


flo

Recommended Posts

Първо бих искал да подчеретая, че съм прочел двете теми във форума за вода в купето, но не намерих там моя проблем.

 

Мястото, в което се събира вода при дъжд е под съединителя. Нявсякъде другаде е сухо. Как се решава този проблем? Четох, че трябвало да изчистя някакви канали, но не знам как да стигна до тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей :) За да стигнеш до въпросните канали трябва да свалиш корите на чистачките, след което да бръкнеш с нещо подходящо (отвертка, може и на ръка - за да ги намериш точно къде са) и си ги отпушваш :) Самите отвори са с диаметър на показалец, падат се откъм мигачите в калниците и извеждат водата от легенчето, в което са разположени филтърът за купето, моторчето за чистачките, има и една кутия с тоци, но не знам точно кое е - дали е борд комп или нещо друго от ел. взвода :D

 

Това е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Фабия 1 не е нужно да се свалят корите под чистачките. По-скоро свали гумата и подкалника и обери мръсотията между калника и подкалника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.