Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Фолксваген Пасат 1,8 РП '89г.


Logrus

Recommended Posts

Налага се да си продам Пасата по здравословни причини icon_cry.gif 
Колата е комби, с 1,8 РП мотор, ръчни скорости, ел. стъкла (на 4 врати), централно заключване. Салонът е сив плюш с изключение корите на задните врати.
Цвят сив металик.
От както е при мен съм сменил:
- предно стъкло (оригиналното беше спукано)
- съединител
- предни накладки
- задни накладки и цилиндърчета
- свещи, кабели, капачка на делкото, гарнитура на капак на клапаните (при Васко vaskoto1 )

- десен праг - левият и задните калници са изкърпени и всичко е минато с Боди. Подът отвътре също е покрит с Боди.
- преден десен калник - моят беше зле и сложих друг същия цвят
- предна броня - чисто нова, след като един моторист отнесе оригиналната 
- 4 врати - същия цвят с ел.стъкла
- реглаж предница

Допълнително съм слагал:
- ел.стъклата - всичко е оригинално за модела.
- биксенон - китайски, но свети добре (плъгин е и оригиналните крушки се слагат за минута)
- изолация на пода под мокетите - отгоре е с дебело алуминиево фолио.
- теглич - оригинален за модела (с букса - свързана)
- рейлинг на покрива - по-дългият вариант
- окабеляване за 8 колони - в момента е с 2 в багажника, две на предните врати и оригинални пищялки в таблото
- сенници с огледала и осветление (няма им стъкълцата на плафоните
- осветление в багажника - от двете страни по един плафон с диодни крушки
- щора/кора на багажника
- мигачи в калниците и бели предни мигачи

Дефекти:
По интериора почти няма забележки - споменах задните кори, те са изрязани за колони, нотака си дойдоха, сложил съм им декоративни решетки. Централният панел е пукнат - нормално за модела. На шофьорската седалка има малка дупка от цигара - така я взех.
Екстериор - предният капак е поочукан от градушка, тръгнала е ръжда на две места. Таванът е очукан, но няма ръжди, задната врата е черна - така взех колата - боядисана е зле, но няма ръжди.
Под капака - масло за смяна, жило на съединител за смяна.
Гуми - предни зимни (стават докато няма сняг), задни летни (по-добри).

Колата никога не е имала газ - давам я с газова в насипно състояние, само бутилката е сложена в долния багажник (най-голямата бутилка, която влиза в Пасат, а има и "патерица") и на задната броня съм сложил пълначката. Половин бутилка газ - бонус. 
Давам и всички части, които имам - вкл. старите врати с ръчни механизми, още 3 джанти с гуми - 2 летни, 1 зимна (почти нова, беше резервна).

Преглед - до август 2017г., ГО на вноски - следващата е след около месец (39лв.), платен данък, винетка няма.
Прехвърляне - задължително.
На база това за колко съм я взел, колко съм вложил и какво е моментното й състояние - цена за форума 1000лв. (съединителят и частите, които Васко смени, почти покриват тази сума)
Колата е в София, кв. Бистрица
0885 901 678 Чавдар

П.П. Снимки ще кача утре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Съжалявам за забавянето на снимките

http://logrus.snimka.bg/automobiles/vw-passat-b3-1-8rp.925618.37390105

При сериозен интерес се наемам, за моя сметка, да осигуря жилото за съединителя - истинското с тресчотката.

Редактирано от Logrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.