Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръчайте накладки за Октавия 2


Recommended Posts

Колеги, дойде време да сменя накладките за 1ви път. Много съм доволен от спирачките на колата и искам пак да имам същия пърформанс. Това са едни от най-силните спирачки които съм карал. 

 

Споделете опит с кои накладки ще постигна най-близък резултат до фабричните накладки?

 

Благодарности!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в ЕТ и си взимаш същите. Разпитай, дали можеш да се възползваш от програма 4+ и да ползваш съответната отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в ЕТ и си взимаш същите. Разпитай, дали можеш да се възползваш от програма 4+ и да ползваш съответната отстъпка.

 

Абсолютно вярно - не го чувам от едит човек това нещо, така, че по-добре в ЕТ за накладките. Аз лично съм пробвал:

1. АТЕ - не ме кефят изобщо и не бих сложил пак такива накладки на моя кола. Твърди, спират с повече натискане на спирачката, поизядоха диска...

2. TEXTAR - окей бяха на твърдост, само изключение при тях прави фактът, че щом загреят и почват да свирят доста.

3. TRW (сега съм с такива) - страхотни накладки са за мен, други няма да сложа вече. :) Като загреят няма проблеми, спират супер добре, минал съм 18 000км с тях и има още доста хляб, при това на автоматик и доста градско.

 

Мисля, че оригиналните бяха на Pagid, но слагат и TRW. Най-добре оригинални от ЕТ и това е. С това не бива да се прави компромис. На Шкодата купувах задни от ЕТ оригинални - точно TRW си бяха. Има различни видове - 100%.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://service.skoda-auto.bg/js/backend/tiny_mce/plugins/ajaxfilemanager/upload/Program%204plus/Octavia_II_2016_07.pdf - ето линк към сервизната програма за ЕТ 4+. Можеш да добиеш представа за цените на оригиналните накладки и труда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииии, не се връзвай на икономичния пакет - някакви индийски са (така съм чувал). Димон може да даде информация - мисля, че той ги беше пробвал и не беше доволен - поне на половина по-тънки са били накладките при него, спрямо другите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.