Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз станах част от семейството, колеги!


Recommended Posts

Вече и аз съм горд собственик на Шкодичка! Поздрави колеги и безаварийно шофиране на всички! https://500px.com/photo/177633177/car-in-the-dark-by-nikolay-boychev?ctx_page=1&from=user&user_id=19142233, това е тя! :)

Редактирано от niki4BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварийни и приятни моменти. Какъв мотор и изпълнение е?

 

Сподели малко за снимката, как и с какво я направи?

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварийни и приятни моменти. Какъв мотор и изпълнение е?

 

Сподели малко за снимката, как и с какво я направи?

Благодаря, колега! Количката е чистият дизел 1.9 SDI - мотор! Доволен съм на първо четене минах 3000 километра до момента с нея, впечатленията ми са отлични! Колкото до снимката, правена е с личният Nikon D7000, 20 секундна експозиция с два стопа! 

П.С:. наред с обичайната работа се занимавам и с фотография! 

Поздрави, Николай! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Много безаварийни километри :-) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-здравия мотор си взел! Вечна и икономична!

 

Композицията на снимката е супер добра, само осветяването на предницата бяга! Браво за кадъра и мерси за инфото... И аз съм "хоби" фотографче, та видях че не е от статив(или просто неподвижен апарат) с дълга експозиция! Поздрави, Иво.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега! Пожелавам ти много безаварийни километри с Шкодичката, много кеф с нея и ако можеш докарай я на сбирките пред НИМ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз съм горд собственик на Шкодичка! Поздрави колеги и безаварийно шофиране на всички! https://500px.com/photo/177633177/car-in-the-dark-by-nikolay-boychev?ctx_page=1&from=user&user_id=19142233, това е тя! :)

Честита придобивка колега и Добре дошъл при нас :) Шкодичката е супер , а двигателя...милионник ;) Снимката е много добре , поздравления. "Агитката" от Ботевград става все по-голяма :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Със здраве да си се возите и безаварийно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито много километри да и навътриш още и  добре си дошъл в отбора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, имам едно питане! Може да се стори странно, но искам да съм наясно. При запалване на Шкодичката, кои лампи трябва да засветнат, колата е Classic! Благодаря предварително на така неловкия въпрос! Приятна вечер, колеги! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение кои светят, важното е да угасват след няколко секунди. Ако продължават да светят, дори след запалване и не угасват - кажи кои са? Не знам фабия 1 има ли показател за температурата на двигателя, или показва синя лампа и след това угасва, като загрее... Но друго не трябва да свети.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами засветват температура на водата, ръчна (ако е издърпана), зареждане на акумулаторната батерия, воланчето с удивителен, но след определени секунди загасят голяма част от тях, а след запалване всичко, като остава само показанието за ръчна (ако е издърпана), но лампа за подгрев, не засветва, нормално или не е това! Поздрави и благодаря за отговорите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е окей, както го обясняваш :)

 

Само не разбрах, изобщо не светва лампата за подгрев ли? Това вече ми се струва, че не е нормално да не тръгва изобщо :) Вариантите са - някой да я е изкурубил - ходил ли си на диагностика с колата, дали няма някакви грешки, които да са прикрили като махнат лампата?

 

Трябва да светва и да изгасва след секунда-две максимум. Зимата в най-големите студове съм я виждал за 3-4 секунди най-много.

 

ПП: Тази лампа е за подгрева - трябва да светва за малко, още преди да си запалил, и да угасва бързо:

Warning1.png

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... Нямам идея как е при SDI моторите... ама би трябвало да е както при всички - да светва, да подгрява, да угасва, ала-бала... Сутрин рано имаш ли проблеми с паленето? Тоест на по-студено време (не, че сега е много студено), дали пали леко? Ако си пали леко - карай си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, извинявай за въпросите. Грешката е моя, спамът също :D ,  лампата си я има, но толкова бързо гасне че не съм я забелязвал, благодаря за своевременните отговори, сега я проверих и концентрирах в ляво, всичко е О.К! Колкото до паленето, от раз е :plate_skoda:  Благодаря, поздрави и успешен ден! :)

Редактирано от niki4BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.