Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 1


Recommended Posts

Здравейте,

 

Хайде и аз да се запиша във форума с придобивката: 1,9 TDI 131 HP

 

Колата я взех декември миналата година, но чак сега стигам до форума :)

 

6lATYPb.jpg

 

wJo5dJH.jpg

 

ml3lFnU.jpg

 

DmEtlFw.jpg

 

YjNWVY1.jpg

 

tQhMgyM.jpg

 

INYOeFl.jpg

 

y8w8gY5.jpg

 

OdSxupP.jpg

 

76H5eh2.jpg

 

JdwqVBf.jpg

 

NjzfSXn.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хубав колега. Изглежда доста "свеж"! Интересно, че табелата ТДИ е цялата в черно отзад, а казваш 131кс, аз мислех че трябва да има червено там. сменяла ли си я или аз не се бъркам? Поздрави и безаварийни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията

Емблемата така си беше и все още не съм сменял нищо по колата, вероятно аудиото ще е първото поради невъзможността да ползвам usb :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има опция на AUX/сд чеиндер входа да се сложи едно устройство, което поддържа флашки. Попитай в Тояга примерно! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

b3lq7a , благодаря за информацията. Ще пусна отделна тема в нужният раздел на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и Добре дошъл!

Искрено се радвам, че броя на Суперб 1, във форума нараства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, ти си от HWBG :) Този SuperB не се забравя ;) 

 

Честито и тук - хиляди безаварийни! 

 

Да я пазиш поне на 50% на предишния собственик  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, ти си от HWBG :) Този SuperB не се забравя ;)

 

Честито и тук - хиляди безаварийни! 

 

Да я пазиш поне на 50% на предишния собственик  :tongue_1:

cenarius, аз съм да :)

Благодаря за по желанията.

Опитвам се да я пазя, но съм много далече от предишния собственик :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре изглеждащ автомобил.

Черното ТДИ мисля,че се слага от 2003 нататък,но не съм сигурен на 100%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както споменах, колата я купих в началото на декември месец 2015-та.

Собственика явно си беше мераклия и колата е гледана и обслужвана както трябва.

 

Копирам си мнението от форума на HWBG:

"Колата е взета от София. Търсих кола около две седмици и след като се бях отчаял от огледи, слушане на вицове по къщи втора ръка, попаднах на обявата за въпросната кола. Обявата беше от порядъка - спешно, много гледана кола, държана само в гараж, карана само извънградско, сервизирана единствено в официалният сервиз на Шкода, сервизна книжка и т.н.. Отделно номера на колата беше закрит с вестници.
Уговорих си среща с продавача за следващата сутрин и като се видяхме се хванах за главата - семейството е спечелило зелена карта и заминава за Щатите, маслото за колата е купувано само от чужбина, колата се мие единствено от собственика за да не я одраскат, децата се возят единствено на чаршаф на задната седалка, в колата е забранено да се яде (коженият салон е слаган допълнително), колата се сервизира единствено в присъствието му, държи се в гараж а те ползват за града едно Поло. Подходих малко скептично към всичките тези приказки, въпреки перфектния вид на колата и предоставените ми документи. На следващият ден колата беше на диагностика при техник работещ в Еуратек и състоянието на колата се потвърди. Излишно е да споменавам, че докато техника пробваше колата, собственика подскачаше при всяка наближаваща дупка и предупреждаваше шофьора smile.gif. На третия ден при нотатиус прехвърлихме колата и жена му се разплака с думите: "Отива си Принцеската ни. Ти се грижеше повече за нея, отколкото за мен. Мъжа отвърна, че една кола винаги ти се отблагодарява ако се грижиш добре за нея, докато при жената не е сигурно" smile.gif .
След две седмици бившият вече собственик ми се обади да се видим и ми даде още една кора за под двигателя и една еблема. Бях въобще забравил, че сме ги коментирали. Малко ме хвана срам колко мръсна карам колата smile.gif"

 

Та така.. за единадесет месеца съм направил около 30,000 км. Колата се държи в отпляем гараж, редовно сменяне на консумативи, не се пестят пари по поддръжката.

Надявам се да се наслаждавам на шофирето й.  докато дойде момента за по-нов модел Superb :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както споменах, колата я купих в началото на декември месец 2015-та.

Собственика явно си беше мераклия и колата е гледана и обслужвана както трябва.

 

Копирам си мнението от форума на HWBG:

"Колата е взета от София. Търсих кола около две седмици и след като се бях отчаял от огледи, слушане на вицове по къщи втора ръка, попаднах на обявата за въпросната кола. Обявата беше от порядъка - спешно, много гледана кола, държана само в гараж, карана само извънградско, сервизирана единствено в официалният сервиз на Шкода, сервизна книжка и т.н.. Отделно номера на колата беше закрит с вестници.

Уговорих си среща с продавача за следващата сутрин и като се видяхме се хванах за главата - семейството е спечелило зелена карта и заминава за Щатите, маслото за колата е купувано само от чужбина, колата се мие единствено от собственика за да не я одраскат, децата се возят единствено на чаршаф на задната седалка, в колата е забранено да се яде (коженият салон е слаган допълнително), колата се сервизира единствено в присъствието му, държи се в гараж а те ползват за града едно Поло. Подходих малко скептично към всичките тези приказки, въпреки перфектния вид на колата и предоставените ми документи. На следващият ден колата беше на диагностика при техник работещ в Еуратек и състоянието на колата се потвърди. Излишно е да споменавам, че докато техника пробваше колата, собственика подскачаше при всяка наближаваща дупка и предупреждаваше шофьора smile.gif. На третия ден при нотатиус прехвърлихме колата и жена му се разплака с думите: "Отива си Принцеската ни. Ти се грижеше повече за нея, отколкото за мен. Мъжа отвърна, че една кола винаги ти се отблагодарява ако се грижиш добре за нея, докато при жената не е сигурно" smile.gif .

След две седмици бившият вече собственик ми се обади да се видим и ми даде още една кора за под двигателя и една еблема. Бях въобще забравил, че сме ги коментирали. Малко ме хвана срам колко мръсна карам колата smile.gif"

 

Та така.. за единадесет месеца съм направил около 30,000 км. Колата се държи в отпляем гараж, редовно сменяне на консумативи, не се пестят пари по поддръжката.

Надявам се да се наслаждавам на шофирето й.  докато дойде момента за по-нов модел Superb :)

 

 

 

Старият сонственик явно ми е ментален близнак :banger_2:

 

Със здраве да си я караш!

Редактирано от pepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон на такива собственици! И човека явно страда от нашата болест...

Добре дошъл и продължавай да се грижиш по същия начин за нея. Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Уникален автомобил! Здраве и безаварийни километри!

Напомни ми за мой познат преди време, загубих му дирите... Авто монтьор, човек на възраст беше. Преди в Мототехника, като избирал Лада-та, толкова им било писнало на продавачите, че се криели при появата му. Все откривал дефекти на новите коли. И няма избиране и купуване. Само Лади караше. Стояха в гараж на трупчета да не слягат пружините. Преди шофиране се гледаха прогнозите, при дъжд и влага ...няма шофиране. При миене се сваляха джантите и ги миеше от вътре. Явно още има подобни хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.