Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia vRS 2.0 TDI DSG


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Всичко започна от тук http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/52891-skoda-octavia-vrs-20-tdi-dsg/

Първо, искам да благодаря на колегата Ники /sharpshooter_/ за коректността и оперативността при извършването на сделката по покупко-продажбата на автомобила.

Изключително съм радостен, че след кратко отсъствие вече съм отново в редиците на форума с тази невероятна красавица, търсена повече от година...

Конкретно по RS-ката - уникален автомобил, като динамика, комфорт и т.н. Изключително запазен - почти неразличим от нов, стопанисван от един наистина педантичен немски господин...

Започвам да следя рубриката за срещите пред НИМ, като пускам и няколко снимки, за да споделите и вие радостта ми...

037549851-thumb.jpg?r=0037549853-thumb.jpg?r=0037549852-thumb.jpg?r=0037549849-thumb.jpg?r=0037549868-thumb.jpg?r=0037549856-thumb.jpg?r=0

 

Поздрави,

Мирослав Стайков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега!
 

Ники е супер, още един път доказва че е страшен фен (въпреки, че в автопарка му няма Шкода :)) и готин човек!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен  :banger_2:  Пожелавам ти безаварийни и приятни километри с този прекрасен автомобил!

Истински щастлив съм, че автомобила попадна в правилни ръце и че ще имаме възможност да му се наслаждаваме от време на време, на регулярни и нерегулярни сбирки. В този ред на мисли, те очакваме още тази неделя да ни се похвалиш лично и да почерпиш по един бАнбон  :tongue_1: 

 

Поздрави,

Никола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много приятни магистрали!

Един въпрос,ако може.

Защо личен автомобил, има CD лепенки?

Все още не съм ги махнал, а причината е че предишния собственик, както бе казал Ники, е немски дипломат и автомобилът бе регистриран като дипломатически /с червени номера/, та по тази причина най-вероятно има и лепенки, но какво точно значат незнам. Скоро ще ги махна...

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто страхотна кола!! Супер е дано те радва много, че ще се заглеждат по нея никой не се съмнява :plate_skoda: ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.