Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СЕРВИЗ АВТОМАТИК - СОФИЯ БУЛ.ЧЕРНИ ВРЪХ


hadjo

Recommended Posts

Здравейте,

имах проблеми с автоматичната скоростна кутия на Шкода супърб 2004г. Обикалях на две или три места преди да попадна на сервиз Автоматик в София, на бул. Черни връх. На какви ли не неща се наслушах, и колко ще ми излезе ремонта, не е за разправяне!!! При отиването ми там, след като обясних какви са ми проблемите, един МАЙСТОР седна в колата с мен, направи тест около 500метра/нямаше и километър/ и каза, че най-вероятно трябва да ми се долее масло. Изчаках да изстине колата два часа, после запали двигателя и доля масло. След това колата просто си тръгна!!! Човека нито искаше да ме изпързаля и да оставя колата, нито ме баламосваше с много и сложни термини, просто се качи, диагностицира и предложи най-евтиното и добро решение! Ремонта ми излезе 10-15 ПЪТИ по-евтин, от това, което ми обясняваха на други места. А най-важното е, че колата от тогава работи БЕЗ НИКАКВИ ЗАБЕЛЕЖКИ. Ето и телефони: 0888/ 54-15-51 и 0886/ 41-27-34 Аз лично съм много доволен и препоръчвам сервиза на колегите! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво правеше кутията преди? Риташе ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, наистина сподели за проблема. Какво точно правеше колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се,че не писах досега. Кутията при движение ми придърпваше, както и при натоварване, например като тръгна по планински път. Както се движи примерно на четвърта с около 2000оборота, вдигне изведнъж до 3000, после отново падне на 2000. И така се повтаря докато има натоварване. Друго, при рязко спиране, след това или изпада в авариен режим, или потегля много мудно. Изобщо доста бях наплашен от майстори и цени. Но ето, вече над 1500км. карам без никакви ядове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, щом сте доливали, значи изтича отнякъде. Не е лошо да я погледнете пак, да се види откъде тече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.