Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трудно първо палене под нулата !!! ПОМОЩ.


shkodilak

Recommended Posts

Смених и релето. Не стига ток до свещите. Мамичката им. Ще ходя при жичкаджия. Само ако може да ми кажете как да накарам да ги включва. Ако откача термодатчика например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради празнично неработене на сервизите ме посъветваха по тел.да откача термодатчика с четири крачета и да пробвам утре да запаля така. Влизала в авариен режим все едно че е -40....и трябвало да запали. Утре сутрин ще пробвам и ще съобщя резултатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега,по горе писа ,че преди ремонта колата е била без проблем с паленето,а след ремонт на главата вече нямаш компресия. Нещо не разбирам как така се губи компресия,освен ако някой клапан не затваря добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам. Предавам се ! Толкова си я обичам,но това да си вземеш специално 4×4 кола и тя да не пали зимата. Е все едно да живееш на хавайте и да ти подарят състезателни ски !!!!!

Моята професия не е свързана с поправка на коли. Предавам се. Продавам я на някой който иска да си играе. Жалкото е само че съм налял над 4000 лв. С идеята да си я карам. А сега това и е цената реално. Но така ще е май докато караме коли на по 300000 км. И си викаме честито за тях.

Не случайно само в Бг. Като кажем взех си нова кола и ни питат коя година е !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реле 109 е за подгряващите свещи и за електрическия клапън на ГНП то. И моита след ремонт на ГНПто прави същото както на колегата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реле 109 е за подгряващите свещи и за електрическия клапън на ГНП то. И моита след ремонт на ГНПто прави същото както на колегата

Това реле ако не работи не ти светва лампата за подгряване и колата не пали.Ако ви се случи това подаите ток от акомулатора до клапъна на ГНПто и ще запали аз съм патил със това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.