Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на батерия на ключ Октавиа 3


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Искам да попитам някой дали е сменял батерията на ключа си, защото на мен ми светна на таблото, че трябва да сменя батерията на ключа?

Основният ми въпрос е - трябва ли задължително да се ходи в Еура Тек за смяната(до колкото знам май трябва да се обучи ключа на ново, защото след смяната губи паметта си)или мога да си купя батерия и да я сменя сам или при някой автоключар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май в тази тема http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/48324-октавия-3-сервизни-акции-други-регистрирани-про/page-17

колегата PUF PAF беше споменавал нещо за батерии и т.н.... Незнам дали е съвсем точно ... :)

Ако искаш драсни едно ЛС на Павката PUF PAF за подробности , ако може да те насочи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно смяната съм писал какво прави в тази тема http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/50841-смяна-на-батерията-на-ключа-нужна-ли-е-синхрониз/

 

Също съм описал и двата пъти, когато ми го сменяха и настройваха към колата гаранционно в темата за Сервизни акции - Марто я е дал линк по-горе.

 

Обръщам внимание, че описаното от мен касае само О3 с добавена екстра KESSY. В този случай изписва, че батерията е за смяна и не работи безключовото отваряне/затваряне на колата. Самото отваряне/затваряне с ключ (стандартно натискане на бутон на ключа) си работи, също както и безключовото запалване, тоест не е имало драма и съм си карал без проблем единствено без удобството да не трябва да си вадя ключа от джоба.

 

Тоест за всякакви други случаи не се ангажирам написаното от мен да е валидно, макар че съм съгласен с написаното от Милен по-горе - ако просто батерията е заминала и трябва да се смени, то можеш и сам да си го направиш. Поне на старата ми О2 съм го правил няколко пъти.

 

Надявам се е достатъчно ясно написано:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.