Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам салон за Octavia 1


kukumitcin

Recommended Posts

Здравейте,

 

търся да закупя друг салон за Шкодата.

 

За предпочитане е салон от RS...знам, че са рядкост, но ако някой продава или знае къде има такъв ще се радвам, ако сподели.

Другия вариянт е от L&K.

 

За предложения на ЛС или 0885838143.

 

 

Поздрави.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от Golf или Bora не ти ли допадат? Аз смених моя с Golf-овски и съм много доволен :) А ако е и някое Recaro - супер ;)

Просто ги разменяш,така ли?

Ако е така,супер.

Има хубави и запазени салони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам салон да си е от Шкода

Ако не успея да намеря такъв предполагам, че ще потърся нещо от VW.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, стават - от Golf IV и Bora са 1:1. От Passat вече е по-голям и не става. Но определено от Golf-овския съм много доволен. Прекарвам много време в колата и грам умора няма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариант е от леон купра. Изглежда много добре и се връзва чудесно с интериора. Той е нещо като салона от РС, но не е толкова задължаващ като него. Другият добър е дълбоко рекаро от ауди а3.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.