Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам клапан от обтегач на верига


SawBass

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

имам проблем с един от клапаните на обтегача на веригата. Клапанът е N205 и отговаря за газоразпределянето. Самия клапан изобщо не подава стойности към компютъра в следствие на което сместа е прекалено обогатена и колата харчи повече от необходимото. Колата е Октавия 1 1999г. (преди фейслифта) с код на двигателя AGN. Тъй като клапанът не се продава отделно, ами върви с обтегача, съм склонен да купя и цял обтегач, но на разумна цена и само след като клапанът е пробван и доказано работи. Ако съм пропуснал да спомена нещо можете да ми пишете и ще изясним и допълнителни подробности.

Редактирано от SawBass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.