Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бушони 110А и 150А


Recommended Posts

Някой знае ли къде мога да намеря два лентови бушона 150А и 110А, някъде в София. Говоря за бушоните на главното ел. табло точно над акумулатора. Колата е Фабия 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде мога да намеря два лентови бушона 150А и 110А, някъде в София.

 

Тук има електроинженери и предполагам ще ти отговорят.

Аз мисля от някой трафопост да свалиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук има електроинженери и предполагам ще ти отговорят.

Аз мисля от някой трафопост да свалиш

Eeeee , Жоро........ не иронизирай.

 

По същество -  има действително , това са предпазителите над акумулатора на конзолата на плюсовата клема .Единия е за зарядния ток , другия е мастър за

главното ел табло под волана.

Ами кво да кажа на прима виста - ако повредата , в резултат на която са изгорели е  открита  и отстранена , единия вариант е морга , другия е Еуратек ,

Порше БГ ( дюс еднакви с Фолкс и Ауди) , ако се държи на точността , а трябва - калибровани са за строго определен ток

 

Може и да се отржат и от медна лента , но трябва да се спазят  горе долу широчината и дебелината , все пак те са  определящи за сечението ,

респективно за тока . Все пак са предпазители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повредата е отстранена. И сега вместо този предпазител съм сложил един меден кабел, който не е с големината на главния кабел. Щом пусна няколко консуматора на ток почва самата връзка, която я направих да грее.Сега карам само на фарове, без парно или радио. Като сложа нормален предпазител, предполагам ще мога да си пускам всичките консуматори без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде мога да намеря два лентови бушона 150А и 110А, някъде в София. Говоря за бушоните на главното ел. табло точно над акумулатора. Колата е Фабия 1.

в м-н ШКОДА - бул. В Левски № 144 - Ст. гара 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.