Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кука за теглене, оригинална отверка и компресор за гуми за Октавия 1


ivogiev

Recommended Posts

В комплекта на колата ми липсват куката за теглене, която се навива с резба зад капака на предната броня и оригиналната отверка/отверки съответно искам да ги намеря.

Липсва и компресор за помпане на гуми, бях му вадил номера но сега го нямам.

Тези три неща представляват интерес.

Намирам се в София, казвам се Иво.

0889601489

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, под дясната (пътническа) решетка на бронята си има ненавиваща се кука. Дръпни я и виж, може да си спестиш единия артикул.

Поздрави

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, да си жив и здрав.

Обадих се на момчето , което ми смени съединителя , понеже той махаше решетките отпред.

Наистина съм със заварена кука,а не с отвор с резба.

Т.е. кука не ми трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 2те коли имам компресори, не оригинални на Шкода. На едната е от БМВ х5/6 много е добър, другия е Валео и е доста по-слаб! Тоя от БМВ ми влезе в едно отделение като заводски. Ония ден във ФБ групата ВАГ купува продава имаше 6бр от БМВ за продажба по 35лв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.