Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение относно Октавиа 1


a.asenov

Recommended Posts

Здравейте колеги разглеждайки обявите за продажба на Октавиа 1(с цел покупка) се натъкнах на следните неща, относно които моля за Вашето мнение.

- На някой шкоди ги няма пластмасовите лайсни на вратите, а вместо тях има едно каналче. Та питането ми е това признак за някакъв ремонт ли е или са така фабрично и ако е фабрично това показател за нещо ли е.

- Надписите на задната врата (разглеждам комби варианти) фабрично и двата ли се поставят, защото намирам някой само с Октавиа някой само с обозначението на двигателя, а при някой и двата ги няма.

Благодаря Ви предварително.     

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайсни на вратите мисля че всички имат.

На задната врата със сигурност трябва да има надпис OCTAVIA, в допълнение би трябвало да има под надписа SL,SLX,1.4 16V,TOUR,20V turbo TDI и т.н.

 

... а точно над надписа OCTAVIA на 90% има и ръждичка... :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз явно съм от 10%. Не точно това трябва да гледаш при покупка. Някоя буква пада и тогава се махат всичките, защото е много грозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.