Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова придобивка Skoda Octavia Facelift


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Реших и аз да представя във форума ,от  2-3 седмици съм горд собственик на новата Октавия Facelift  и съм изключително доволен, повече от колкото очаквах , защото все пак я поръчах без да я бях виждал на живо :)

Колата е с с бензинов турбо двигател 1,4 ,150 к.с. , изключително пъргав ,бих казал икономичен (не колкото пише по документация), но все пак 6,5 л./100 смесен разход ,мисля че е добре. Колата е с пакет Vision ,led фарове, темпомат, старт-стоп система, подгряване на седалки,камера за задно виждане,двузонов климатик и т.н. ,  като за мой късмет заедно с Bolero-то дойде и безплатно Smartlink, оказа че вече няма нужда да се поръчва допълнително.

Може ли да ми кажете кога се провеждат срещите на клуба ,за да се включа и аз  ?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Жив и здрав, много безаварийни км!

Пусни снимков материал, ако имаш..

 

Мен лично ми е интересно да споделиш за LED фаровете, ако имаш и база за сравнение ксеноните отпреди супер.

Редактирано от Guest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е, колега! За срещите в София (гледам, че си от София) можеш да прочетеш повече подробности тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито - страхотен избор. Много безаварийни километри.

 

И на мен ми е много интересно да споделиш мнение за фаровете. Изцяло ЛЕД ли са или с ЛЕД дневни ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито... много безаварийни километри  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.