Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 2 , конкретна оферта


tsetso78

Recommended Posts

Здравейте добри хора,

 

 

От известно време съм си хареал Октавия 2 , дизелов д-тел и ми предстои ми преглед на следната оферта:

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11486742624361944&slink=2b1eqb

 

Дали случайно някой я е проверявал конкретната кола? Като информация имам , че колата е вкарана от Испания преди около година и собственикът си е закупил нов автомобил от автокъщата  като е направил бартер за тази плюс доплащане. 

 

Нямам никакъв опит с дизеловите автомобили и се чудя кои са по-често срещаните проблеми на Октавия 2 с този двигател и евентуално колко от тях са възможни в конкретната обява. Цената как ви се струва? Прекалено ниска ли е?

 

Имам съмнения, че може да е изникнал кардинален проблем и продавачът да се опитва да се отърве от колата. 

 

Много ще се радвам ако някой ми даде насоки какво да гледам при огледа

 

-Съединител- как мога да позная че е за смяна?

-Турбо- същият въпрос по-горе

-Климаторник-четох, че е често срещан проблем с него, но мисля че него мога да позная дали работи или не.

 

Както и всякакви други препоръкиили съвети ще бъдат полезни.

 

Благодаря на отзовалите се.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам снимките, има удар отпред и вътре е доста разсипана.

Наистина като че ли е удряна отпред. Въпросът е какви проблеми може да води това след себе си. Как да разбера дали е сериозен бил ударът като я гледам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това го разбра по тези снимки?! :eusa_think:

Я сподели? Какви признаци?

Еее'ми то си личи от километри, че цЕлата й муцка е крива на тая каруца, а и само като видиш капака й, че е като женски куфар за тридневен престой на хотел - НЕ СЕ ЗАТВАРЯ! Луфтове всякакви навсякъде... Не знам защо хората се набутват сами на боклука... събрана вероятно от 3 коли... Дали немотия, мазохизъм, дали друго... И трите не са добре, но каруцата /незнайно как събрана/ за мен не си заслужава. Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това го разбра по тези снимки?! :eusa_think:

Я сподели? Какви признаци?

Признаците са крив капак и сменена предна греда. Колегата shaft е дал доста изчерпателен отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята е овиснала, мойта и тя така овисна като няколко жени се опитваха да паркирад пред мен. последния пат докато си седях в колата една ме разтресе, слизам и викам видя ли какво направи ТЯ- ми не .......................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята е овиснала, мойта и тя така овисна като няколко жени се опитваха да паркирад пред мен. последния пат докато си седях в колата една ме разтресе, слизам и викам видя ли какво направи ТЯ- ми не .......................

 

Еее... нищо не е това - друго е, когато някой нагъл гей (съвсем в буквален смисъл) ти го направи това - не знаеш да го биеш ли, да не кажат, че жена си бил после ;)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.