Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата бензиностанция в София


radoslavyovev

Как възприемат вашите шкоди горивата на VM petrolium  

40 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Аз заредих, но съм минал 20 км и няма как да дам обективно мнение. Съмнявам се някой да може, все пак бензиностанцията е от 3-4 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз миналото лято зареждах на Магарешки и колата беше като спъната на вращане към софия, от 1 година зареждам само на GoPetrolium мисля че се водят и съм много доволен. във овча купел е 1.99 и се ядва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм минал над 10000км вече с нафта от Марешки без никакви ядове.Дори и в най-студените дни не съм имал ядове.Служебното Пунто пък е минало над 25000км с газ и бензин от там, също без грижи. За мен са му екстра горивата и цените, пък който иска да си зарежда на големите вериги и да си вярва, че като плаща повече зарежда по качествено гориво....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От vm не съм особено доволен аз - 1.9 TDI, AGR. За газ и бенз не знам. Ама съм много доволен от Круиз. Супер им е нафтата, а и като цена е ок ;) Ако нямам избор - от големите вериги зареждам Gazprom и Rompetrol. До скоро и еко зареждах, ама след като ми направиха едно хубаво лъгане по колонка ги спрях и тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз също заредих от Марешки София - бензин, А 100. Цената е приятна . 2,05 лв/лт. Нямам още впечатления за качеството на горивото, но обслужването е много далече  от останалите бензиностанции.  Може би не е довършена още, но в мене остана впечатлението, като че ли купувам редовна стока от битака. И затвърдих убеждението си, че евтиното си е евтино! Ще се радвам, ако след време бъда опроверган, ще пиша лично, ако се случи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От vm не съм особено доволен аз - 1.9 TDI, AGR. За газ и бенз не знам. Ама съм много доволен от Круиз. Супер им е нафтата, а и като цена е ок ;) Ако нямам избор - от големите вериги зареждам Gazprom и Rompetrol. До скоро и еко зареждах, ама след като ми направиха едно хубаво лъгане по колонка ги спрях и тях.

Тука ме замисли... АГРа можеш и с изгоряло олио да го караш, пък проблеми с на ВМ нафтата!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От близо година зареждам на VMpetrolium бензин и съм доволен, газ заредих на новата бензиностанция в София, но при положение, че бутилката ми събира 37л по талон, на непразна бутилка колонката подмина 37л и продължаваше да си пълни, нещо не ми хареса този факт. Досега никога не ми е събирала повече от 35л бутилката дори и на напълно празна. Бензин ще продължа да зареждам оттам, но газ - не.

Също анархията, която цареше на бензиностанцията, не ми направи добро впечатление. На по-малките обекти от веригата не е така, просто много коли и малко обслужващ персонал - 1 човек се грижеше за 6 колонки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега съм с добри впечатления и от 100 октановия бензин, и от газта. Колите ми дават същия разход, зареденото количество газ е същото като на другите бензиностанции :) Тия дни ще пробвам и мотора как се държи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.