Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кожен маншон с топка и подложка, малко дясно огледало и пълен комплект спортни пружини APEX за Octavia1


Recommended Posts

Продавам няколко неща за Octavia 1, facelift:

 

1. Кожен маншон с топка и подложка за скостния лост със следните характеристики:

- маншонът е изцяло от черна естествена кожа, без никакво захабяване - скъсвания, протривания, нацепвания и прочие;

- маншонът е с красив декоративен шев;

- тунинг топката е изключително удобна, но е доста протрита отдолу на хвата на пръстите - може би трябва пребоядисване или подмяна с нова;

- захвата на топката към лоста е с няколко болтчета отвътре в самия му пръстен;

- красива декоративна подложка на точици - мисля, че не е оригинална за маншона.

 

Цена: 15 лв.

 

 

2. Малко дясно огледало със следните характеристики:

- ел. подгрев;

- ел. управление;

- светло сив металик цвят;

- външен вид без драскотини, ожулвания или пукнатини, но липсва черната капчка отдолу.

 

Огледалото работи безупречно, без никакви забележки.

 

Цена: 35 лв.

 

 

3. Пълен комплект спортни пружини APEX със следните характеристики:

- предни с номер 80-70001 VA 71/02;

- задни с номер 80-70502-HA 37/02;

- жълт цвят;

- пружините са здрави, но може би имат нужда от почистване и пребоядисване.

 

Цена: 55 лв.

 

 

Външен линк към всички снимки ТУК.

 

При интерес на лични.

Редактирано от fuse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме колегата Skoda 105 RS в рамките на деня да реши дали ги желае все пак. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се " кандидатирам " за маншона за скоростния лост . Само ме интересува дали ще може да се използва с " оригиналната " топка ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се " кандидатирам " за маншона за скоростния лост . Само ме интересува дали ще може да се използва с " оригиналната " топка ?!

Друг колега се обади и помоли да го запазя до утре. Иначе не мога да отговоря на въпроса за маншона. Има ли специфика за хващането му топката?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам че нямам идея ! Но ако колегата се откаже ще го взема ! Моля пишете ми или тук в темата или на ЛС ! Ще следя утре .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти писах, че днес ще ти звънне моя човек за пружините?!?!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти писах, че днес ще ти звънне моя човек за пружините?!?!!!

 

Да. Очаквам обаждането, няма проблем. Пружините са запазени за теб.

Може би не се изразих правилно.

Исках да посоча само, че маншонът и топката не са налични.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.