Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за биалетка


jim_bings

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с една пласмасова и една желязна.И двете ги смених през 2 дни и нямаха други тогава.Разлика не намирам.Ако имаш предпочитания към марка това е друг въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оригиналните,който свалих от колата бяха метални купих нови от Еура тек,бяха пластмасови разлика не намирам

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беля, човек ако даде пари за смяна на биалетки на О1, а не си ги смени сам е грехота. Работата е точно 20 минути. Аз повече време ще изгубя да ида до сервиз. 

ПП Моята е с оригинални пластмасови биалетки вече на 158 к километра.

ПП2 Има и пластмасов Лемфьордер.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беля, човек ако даде пари за смяна на биалетки на О1, а не си ги смени сам е грехота. Работата е точно 20 минути. Аз повече време ще изгубя да ида до сервиз.

ПП Моята е с оригинални пластмасови биалетки вече на 158 к километра.

ПП2 Има и пластмасов Лемфьордер.

Възможно, но не за всеки. Аз си смених на Йетито, преди седмица, 1ч за 2те. Но коментарите в магазина бяха, че това е по-доброто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.