Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

чека светна и колата не пали


policaiko

Recommended Posts

Здравейте колеги,преди малко както си карах чека ми светна и след около 5 мин.колата изгасна.След 10 мин.неуспешни опити да запаля на бензин,закачих колата на телефона и ми изписа грешка p 0170.След като изтрих грешката колата запали без проблем,обърна на газ и тръгнах.Това пишат за грешката,Неправилен баланс на състава на горивната смес  (1-ви ред цилиндри за V-образен двигател)Къде да търся проблема,може ли да е от неправилна горивна смес на газта.Шкодака е 1.4 100кс.AUB код на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачал ли си я след това ? Имаш ли нещо от рода на систем тоо леен ор тоо рич. Горивната смес се определя от ламбда сонда 1 тя измерва количеството кислород в изгорелите газове и по този начин корегира горивната смес. Др вариянт е да има проблем с дебитомера. Аз поне така мисля. Но от друга страна , чак да не запали , вече е странно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.