Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неработещи перки на охладителната система


stanimir_savov

Recommended Posts

Здравейте! След като ми напълниха климатроника с фреон се оказа, че не се включват перките, а доколкото четох същите трябва да заработят след запалването на двигателя. Какъв е проблема и евентуалното му отстраняване, температурен датчик, блокирали моторчета на перките ....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо заяде една перка,след което я свалих, разглобих ,смазох всичко вътре и си тръгна. След 4 месеца заяде другата и отново същата процедура. При всяко запичане на перките ми гореше бушона. Проблема при мен беше ,че колата никога не е ползвала вентилаторите,нито за двг нито за климатика ,понеже е ползвана само в Шотландия където няма вариянт да ти загрее колата ,че да вкл перка ,а още по малко да ползваш климатик.А за това колко ми струва ремонта,за мен е безплатно,защото всичко сам си правя,тук не е препоръчително да ходиш на майстор.Ако не ти се занимава една читава от моргата или от магазина новичка. В бг ми казаха ,че нещо от рода на 80-90 лв е нова,но незнам от Китай или Бангладеш......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, благодаря за изчерпателния отговор. Днес отивам на майстор, дано да е датчика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.