Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.8 TSI 160к.с.


iovko

Recommended Posts

Здравейте, харесал съм си Skoda Octavia 1.8 TSI 160 коня. Октомври 2008 година е , сменена верига и съединител, на 200 000 реални километра.Може ли някой да ми каже за този мотор , за разход на бензин, възможност за монтиране на газ, подръжка на колата като цяло.

Редактирано от iovko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бутала сменени ли са? Потърси инфо в нета, и във форума има много писано за проблемите им във версиите до 2012та! С

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също има много изписано за разхода на гориво, възможност или не за монтаж на газова уредба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи съвсем накратко: откажи се. Кофти бутала, заради които харчи масло (мнооого). Тъй като е с директно впръскване конвертирането на газ е скъпо, с доста въпросителни и с неясен хоризонт на инвестицията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря Ви много. Погледнах изписаното, но вие ми помогнахте да си оформя крайното мнение.Просто колата изглежда супер, от първи собственик, обслужена, което ме накара да се замисля. Благодаря още веднъж, живот, здраве и успехи на всички. Някой ден ще си купя шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.