Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с припукване от задницата.


spectrum

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Проблема който ме притеснява, е че когато карам назад да кажем паркирам на задна и натисна спирачката се чува едно изпукване от към задницата на колата.

Почти всеки път го прави когато карам назад в момента когато натисна спирачката се чува ясно еднократно изпукване отзад.... та се чудя къде да търся проблема... никога досега не съм правил нищо по окачването колата е на 85 000 км. и на близо 10г. 1.9 ТДИ ПД.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Есента имах същото изпукване. Сменял съм задни тампони. Изчезна само през зимата. Не знам какво беше???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо страшно, наместват се накладките при смяна на посоката на въртене на колелата. При мен също присъства този ефект от самото начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

и аз видях, че моята задна лява е износена на мах... Отляво пука. Защо само лявата .....  :eusa_think:

п.п. Това го забелязах като слагах летните гуми.

Май че и Мони имаше такава тема, но нещо не я намирам.........

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Жоре, при мен откакто се затопли времето не съм чувал пукането, даже и малки признаци за него. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.