Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Счупена ключалка на облегалката на задната седалка


vmsh

Recommended Posts

Здравейте.

Шкода октавия 1 комби.

Лявата  (малката) облегалка на задната седалка не може да се отключи. До преди два дена никакъв проблем, вчера дръпвам лостчето но то се движи много леко. Явно вътре или се е счупило или откачило.

На първо "четене" се сещам за сваляне на мокета от подкалника в багажника и ако от там нещо разбера.

По лошият вариант е да разпорвам тапицерията.

Преди да направя някоя глупост, ако има колега дето да е препатил със същото ще съм благодарен ако сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам същия проблем ! В YouTube има клипчета как се решава той ... трябва да се издърпа " бутона " и да се бръкне с нещо подобно на кука ... Но вижте там ! На мен още не ми остава време да пробвам .

https://m.youtube.com/watch?v=gYAd-IkVmeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се куки за разлепване на маркучи на водни съединения,с тях става упражнението.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам същия проблем ! В YouTube има клипчета как се решава той ... трябва да се издърпа " бутона " и да се бръкне с нещо подобно на кука ... Но вижте там ! На мен още не ми остава време да пробвам .

https://m.youtube.com/watch?v=gYAd-IkVmeg

Благодаря за клипчето, Това със свинските опашки изглежда добре. Обаче за да стигна до там, трябва първо някак си да я отворя. Клипчето е за отворена такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото обяснява как откъм багажника с отверка е успял да бутне " палеца " и да отвори ... има и много други клипчета ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.