Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Bluetooth подготовка


p.ivanov

Recommended Posts

Здравейте :)
С радост се присъединявам към вашия клуб и бързам да поставя един въпрос, който ме интересува. Преди два дни направих поръчка за новата Октавия, като избрах ниво на оборудване Vision. Виждам, че е включена "Bluetooth подготовка" към пакета, но тъй като при различните марки това е различно, може ли някой да обясни при шкодата какво означава? Въпросът е дали може да се използва телефонът за разговори, респективно - може ли да се възпроизвежда звукът от телефона през колоните на автомобила - музика, гласова навигация и т.н.?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според конфигуратора:
 
Универсална Bluetooth подготовка за GSM с гласов контрол

Комфортното провеждане на телефонни разговори се осигурява през стабилната връзка между вашият мобилен телефон, Bluetooth и гласово управление.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тази подготовка може да провеждаш разговори,да пишеш и получаваш sms,да ти се прехвърли phonebook-а в менюто да автомобиа и да слушаш музика от устройства с Bluetooth. Ако не е поръчано гласово набиране то не функционоира.В пакета вижън е включен и Smartlinк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм поръчал гласово управление. Това означава ли, че няма да могат да се провеждат разговори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласовото набиране е, за да може само като кажеш "Пешо" и да почне да се звъни на Пешо, без да трябва да го търсиш в указателя. Ако не ти е включено гласовото набиране ще можеш да звъннеш на "Пешо" през последните повиквания чрез мултифунцкционалния волан или през опциите за телефон на радиото (любими номера, последни повиквания или с търсене в целия указател). Аз също не поръчах гласовото набиране, тъй като бях малко скептичен относно прецизността на разпознаването на гласовата команда. Честно казано си се оправям достатъчно добре и без тази функция. Все пак някой колега с гласово набиране може да сподели дали скептичността ми за напредналостта на тази технология е оправдана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пакета вижън е включен и Smartlinк.

 

Тц! Или ако е, го правят за фейслифта. В ЕТ ми предложиха да го активират срещу тристаинезнамсиколко лева.

 

Дори по спомен и в конфигуратора на сайта ако си сложиш Vision, не ти разрешава Smartlink

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц! Или ако е, го правят за фейслифта. В ЕТ ми предложиха да го активират срещу тристаинезнамсиколко лева.

 

Дори по спомен и в конфигуратора на сайта ако си сложиш Vision, не ти разрешава Smartlink

Със сигурност го имаше, нека потвърдят и колеги, поръчали миналата година. Сега действително го няма в описанието за преди ФЛ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В конфигуратора за фейслифтовата със сигурност пише, че във вижън пакета има включен Smartlink.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.