Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт на брони


al_tishone

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

препоръчайте ми читави майстори на брони или направо ако някой се занимава с тази дейност и харесва марката да пише. Може да е и в страната - пътувам доста.

Проблема е следния - начупени са ми подкалниците и пластмасите около двигателя. Засега са закрепени, но не знам до кога.

Счупена е и пластмасата фиксирана към бронята за която се захваща подкалника. Свинските опашки за момента вършат работа, но ми се иска да си ги оправя.

Звънях на едни момчета, работното им време 9-17:30 не ме устройва.

Намерил съм нови части в Шкода, но не знам дали ще паснат.

Модела е Октавия 1, 2003, 1,9 , 131к.с хечбек.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имам същият проблем. При мен пластмасата която пази ремъците се е счупила през зимата макар че я смених миналата есен. Бях я закупил от Автобим за около 20 лева. Препоръчвам ти специялно за тези пластмаси да си закупиш от някой магазин, предполагам че ремонта ще излезне малко по скъп от нова, миналата година ми се наложи да си сменям задната броня и трябваше да запълвам дупки от газова уредба и други деруги, общо взето само матеряла беше около 20 лева :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.