Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автокъща ОВЪРКОМ


torque3000

Recommended Posts

Здравейте,

 

Искам да питам, някой случайно да има мнение за надеждността на автокъща ОВЪРКОМ, кв. Горубляне, София? Харесал съм една Алтеа там, изглежда доста добре, поне по снимките, но колко надежден е продавача? Гледам, че са на пазара от 2007-а. Ще се радвам ако някой може да сподели някакви впечатления и мнения.

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Искам да питам, някой случайно да има мнение за надеждността на автокъща ОВЪРКОМ, кв. Горубляне, София? Харесал съм една Алтеа там, изглежда доста добре, поне по снимките, но колко надежден е продавача? Гледам, че са на пазара от 2007-а. Ще се радвам ако някой може да сподели някакви впечатления и мнения.

 

Благодаря.

Казва се Орлин и сме съученици(седяли сме на един чин преди 30г.).

Свестен е от него съм купувал две коли(рено лагуна 98 набор,която вече 9г.се кара и фолксваген поло 2002г. вече 7г от жена ми)+още едно едно поло от приятел като всичките още се движат и са доста добро състояние за годините си.

Разбира се всяка кола си е индивидуална и състоянието и много зависи от предишния собственик,щом е Сеат вземи някой с лаптоп да я закачите и прегледате .

Поздрави и успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.