Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Останали части от Шкода Фелиция


Recommended Posts

делко перфектно 10лв

врати 4-тете оборудвани по 10лв

5-та врата оборудвана 20лв

задни стопове по 5 лв

рейка хидравлична 20лв

помпа за хидравлика на волана 15лв

серво за спирачките със спирачна помпа 20лв

задни барабани по 10лв

километраж с оборотомер 10лв

казанче за  за чистачките с моторчето 10лв

полуоска дясна дългата перфектна 20лв 

 

Показаниа на километража 168000 ,цените се договарят имам и много други части звънете и питайте без притеснения

тел,0899046460      

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде си ? Имам интерес към 5 тата врата, но искам да я видя има ли ръжда от вътрешната страна под стъклото , както 98% от другите.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде си ? Имам интерес към 5 тата врата, но искам да я видя има ли ръжда от вътрешната страна под стъклото , както 98% от другите.

 

Не , няма никаква ръжда като нова е - много запазена.

От Балчик съм

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задния капак е в перфектно състояние, което съдейки но начина на полуразпад на една фелиция, ме навежда на мисълта че и другите ламарини от обявата на колегата , са бонбонче. Колата е facelift. Цвета е този

skoda-felicia-03.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.