Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.9 SDI може ли да стане 1.9 TDI


SKODA4EVER

Recommended Posts

Здравей те. Искам да ви попитам за FABIA 1.9 SDI (между другото всичките и части са оригинални) дали може да стане 1.9 TDI. И също ако искам задните спирачки да ги сменя от барабни на дискове какво трява да се сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах. Един приятел ми, беше, казал че може. Трява просто да свържи турбината към въздушния филтър.Трябвало само да рзклоня трабата, която води към въздушния филтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше даже тема във форума , един колега , беше направил, но си е инвестиция. В общи линии както каза Пепи , взимаш един др двигател и местиш всичко на твоя блок , за да ти е същия номера на двг , иначе махаш стария двг и слагаш новия. Спирачките са лесни , в моята тема съм писал , освен това колегата markoni120 , мисля му беше ника , също е слагал дискове както и колегата Мони (blackspot)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.