Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пружинка на задния спирачния апарат


Trezeguet

Recommended Posts

Като дръпна ръчната не се връща докрай, погледнах отдолу жилата нови. Смазах и раздвижих скобата, но ми липсва на единия

апарат пружината, която връща докрай. Ако някой му се намира такова нещо, благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста народ е чувал за тази пружинка,малко са я виждали.

В Елит Кар по спомен имаше такова нещо,около 5лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста народ е чувал за тази пружинка,малко са я виждали.

В Елит Кар по спомен имаше такова нещо,около 5лв.

И в ЕТ е там някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да ще се търси и така

В Орландовци едно момче прави всякакви пружини (ако си от София).
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият апарат не е много скъп, и без това 13-14 годишните са готови всеки момент да текнат. https://kanex.bg/shop/avtochasti/p/spirachna-pompa-spirachni-cilindri-markuchi/SKODA/OCTAVIA/OCTAVIA+Combi+%281U5%29+%5B07.1998+-+12.2010%5D/1.8+T+4x4+%28150hp+%40+110kW%29/%F1%EF%E8%F0%E0%F7%E5%ED+%E0%EF%E0%F0%E0%F2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

От София съм къде точно в Орландовци, вариант е това.

Ники благодаря ма засега ще търся пружини,ако не намеря ще го мисля тогава

Редактирано от Trezeguet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

0888942766 Николай ,адреса е на "Първа българска армия" ,но не помня номера.

Редактирано от Andro73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са такива пружините, излизат в ситемата на ЕТ и са по 4,70. Не са налични, но предполагам с поръчка ще стане. Обърнете внимание, че са лява и дясна!

d6a6c6cs-960.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Е точно такива са колега, обаче Харпуна, който ми дигна каза, че се продават в комплект с апарата 370 лева

Редактирано от Trezeguet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери в ауто кели. По номера вече може да търсиш и на други места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В аутокели проверявах, не видях ма ще звънна да питам, в Косев, ако ги има със сигурност направо отивам да ги вземам.

Благодаря сърдечно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега току що звънях на Косер и ми обясниха, че нямат такъв артикул. Или ме лъжат или не им се занимава, което е същото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , в Аутокели са малко особняци ... ако имаш възможност търси ги през някой магазинер , който им е дилър ... най-тъпия маншон за пета врата за Фаворит/Фелиция е спрян официално от производство , на техния сайт излиза , че има (проверено от един такъв магазинер и от служител на фирмата) , поръчахме го и ... дойде маншон за пета врата , ляв , ама за Фабия 3 ... друго няма да ти обяснявям .

Ако имаш възможност влез в някой магазин на Косер и ще ти свършат работа ;)

 

П.П. Ако си в София и някъде из западните квартали в Люлин 9 на ул. Търново N3 има едно магазинче за ВАГ и Опел , където има от пиле мляко .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да провериш по каталожния номер, иначе на никой не му се занимава и те отсвирват. В ЕТ е същото ходил съм с каталожни номера и им ги давам да проверим наличност. Получавал съм отговор "Уау аз въобще не знаех че я има/предлагаме тази част". Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са такива пружините, излизат в ситемата на ЕТ и са по 4,70. Не са налични, но предполагам с поръчка ще стане. Обърнете внимание, че са лява и дясна!d6a6c6cs-960.jpg

Това ли са номерата (на снимката по горе) по които да търся в еуратек?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега току що звънях на Косер и ми обясниха, че нямат такъв артикул. Или ме лъжат или не им се занимава, което е същото

Вчера ги проверявах.Имаха ги.

Явно се правят на разсеяни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.