Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с колата ми?Друса?


milen1914

Recommended Posts

Здравейте колеги.Искам да си споделя проблема и ако може някой да помага.При скорост над 80 км. и оборот над 1800-2000 при подаване на газ-педала колата ми почва да се друса в купето.Като махна крака от педала и е пусна по енерция,друсането спира.Интересното е че не е всеки път този проблем но повечето пъти да!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, по-голяма вероятност някой да успее да ти помогне е да предоставиш повече информация.

Каква е колата, от кога го прави, след някакъв ремонт ли започна, или от нищото и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Шкода Фабия TDI 1.9 101к.с 2002 г.... може би друса от повече време но чак сега чувствително.Не е била на ремонт скоро.Смених си зимните със летните гуми но не вярвам да има нещо общо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полуоската демек?

Не всичко си е отделно-вътрешно,външно каре и полуоска .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблема ще се оправи със стягане на болтовете на джантите.

Редактирано от Dzver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих отговор че стендаджията не си е свършил работата след като съм минал стенд при него и не ми е затегнал...... (забравих думата) и от идвал проблема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.