Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Блокировка на Лога???


CAKA

Recommended Posts

Здр.

Имам грешка с някой датчик, но на компютърна диагностика нищо не се вижда. Възможно ли е да е блокиран лога на автомобила на ECU-то???

Показва 0 грешки навсякъде. А има със сигурност поне една крушка имам изгоряла, а не я показва.

 

Проблема ми е, че както карам и автомобила ми се включва в авариен режим и светва ESP стабилизацията. Изключвам и включвам от контакт за да се оправи. (Заключва волана когато си в движение).

 

Може ли някой да ми каже дали е имал подобен проблем с лога за грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е след рестарт на двигателя и ESP то сами да се изтриват грешките от лога?

Да го засича като подменено и работещо и заради това да не се хваща нищо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами един прост тест е да откачиш еърбега под седалката и да дадеш на контакт. Ако не набие (запамети) грешка, верно някаква черна магия има в това ЕКУ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.