Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за изправяне на алуминиева джанта


Typi_taratajki

Recommended Posts

Здравейте,

Моля за съвет и препоръка за добър сервиз за изправяне на една джанта. Не знам колко е крива, защото колата е от два месеца в ЕТ след катастрофа. Сега ми се обадиха, да ме зарадват, че и джантата е крива, но те не могат да ми я сменят, защото не се произвежда този модел джанти. Можете да ги видите в темата за моята кола. Ако пък някой има идея, от къде бих могъл да си взема друга джанта, още по добре.

Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоите май бяха от Октавия 1, по спомен. даже те бях критикувал за това. Търси от някоя 01 на части, защото в Продавалника само комплект ще искат да ти продадат. По принцип не са толкова рядък модел, така, че е голяма вероятността да намериш. А иначе колегата преди мен ти е казал за Интерпан.

Мани я толко джантата, важното е да оправят качествено колата, дано не е бил кофти удар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. От Октавия 1 са :) Чух се със сервиза, казаха да я закарам, ще преценят дали може да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Иван от Казичене той ще ти каже ства ли джантата или не.088 507 7999 това му е номера звънни. Една джанта вс. Сервизи я бракуваха, а той тя не е толкова крива и о чудо джантата става и в момента я карам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя какво се случи. Взех си колата и директно влязох в гумаджийницата до Еуратек :) Исках да знам колко е крива тази джанта. По думите на момчетата "много крива" И аз го видях, биеше като колело на каруца. Те казаха, че е "усукана". Сложиха я на някаква машина и след 15 мин. беше готова. Сложиха гумата, баланс, 15 грама, тази сега е най добрата от четирите ми гуми :D Та приключих за сега с този въпрос. На есен, като сменя гумите, ще я дам за боядисване. Благодаря на отзовалите се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, на мен ми взеха 30 лева, но преди да започне интервенцията, момчето каза 50. Но понеже при мен стана бързо работата и сигурно за това беше по малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.