Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интериорни пластмаси


sauber

Recommended Posts

Колеги, привет!

Поради стандартното захабяване, пък и поради мърлящината на майстори, част от интериорните ми пластмаси приличат на гъз. На задните врати са като нови, но не така седи въпроса с предните.

Ето защо, ако някой е минал по пътя или има идея кой точно е пътя, нека ме насочи. Искам да подменя/реставрирам следните неща:

 

На шофьорската врата искам да подменя малката пластмаса в горния ъгъл, както и дръжката на вратата, където седят бутоните.

На пасажерската врата (предна дясна) искам да подменя също пластмасата в горния ъгъл, както и дръжката на вратата (която е като на снимката, само че не за задна врата, а за предна дясна :)

 

1.png 2.png

 

 

Дайте акъли! :)

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо направо не си ги смениш с такива от фейслифтовата :) Аз тъй сторих, щото тоя светло-сивия цвят ми вадеше очите. Намерих една блъсната фейска и купих почти всичко за 120лв. 4-те кори, централната конзола, жабката, аааадски много неща :)

Редактирано от pri_valo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Фейслифта са черни май или греша? Ако е така, то не се връзва на абсолютно нищо от интериора :) Аз съм на мнение, че в страни от фабричното не трябва да се мърда. Никога не ми е изглеждало добре. А и бих искал да си ги купя нови, защото от морга няма да е сигурно в колко запазено състояние ще са...

 

 

п.с. - Колата на снимката НЕ Е моята. Просто ме мързеше да слезна да я снимам и взех снимки от нета :)

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черни са, да, но аз смених всичко с фейслифтово :) И така всичко ми е черно :) Мен лично много повече ме кефи така :) и щората, и мокета, всичко смених. Ако ви опиша на какво миришеше стария ми мокет, ше ме баннете от форума :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и аз мислех за смяна на пластмасата на дръжките на двете предни врати и мисля правих справка в ЕТ и доколкото си спомням имаше описани подобни артикули , обаче неси спомням нищо за цени .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но винаги когато ми трябва нещо по-специфично (а и по обикновено) не се сещам за ЕТ...Това е добра идея, а даже май днес имам път в посока тях. Благодаря за идеята! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай субтитри? Що е то? :)

Да си облечеш всички пластмаси с фолио в цвят по твой избор и вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно - там, където Велко (злоКуКу) си фолира стоповете. Потърси по форума никнейм bulaki, казва се Борис, сайта е http://bulfolio.com

Там ми фолираха фаровете, решетката и фаровете за мъгла, сега ще отида за огледалата и липчето в черно плюс затъмняване на стоповете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е интересно! Трябва да се чуя с тия хора. Ако може да се направи да изглежда семпло и да държи, с кеф бих им оставил колата. Ще ги чуя като се върна от път и ще видим какво може да се случи :)

Благодаря за идеята!

Единствено ме притеснява, че пластмасата е грапава и не знам дали това няма да е пречка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверката в ЕТ с какъв резултат е ?!Защото като изпиша " капак дръжка " ми излизат 6 артикулни номера ( 3 за лява и 3 за дясна ) , а цената е 18.25 лв. .

Редактирано от ohboli19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е интересно! Трябва да се чуя с тия хора. Ако може да се направи да изглежда семпло и да държи, с кеф бих им оставил колата. Ще ги чуя като се върна от път и ще видим какво може да се случи :)

Благодаря за идеята!

Единствено ме притеснява, че пластмасата е грапава и не знам дали това няма да е пречка...

За държане - никакъв проблем, фаровете и решетката са на 45 000 км и имат общо две точки от камъни, докато лака и боята на колата са целите в дупки. За грапавото също не се притеснявай.

Само не ги прави "карбон", че ще се откажа от теб с Държавен вестник :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не не, никакви такива "тунинги" не правя по колите аз. Трябва да е като фабрично! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.