Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

4 бр. алуминиеви джанти 15 ки 5х100 с нови гуми


Mendeleev

Recommended Posts

Алуминиеви джанти 15 цола – оригинални за Голф 4 и Бора ( стават за Сеат, Скода и Ауди ) с нови летни гуми на 5000км.
Между болтово ръстояние 5/100, офсет ЕТ 38, ширина на джантитае 6 J, централен отвор - 57,1мм. Боядисани в черен мат, но имат леки забележки от боядисването ( така ги взех от предишния собственик и не съм ги освежавал ).
Свалени направо от автомобил – балансирани и без проблеми – могат направо да се монтират на автомобила.
Гумите са произведени във Франция, в заводите на Гудиър. Размерът им е 195/65/15. Купени са пролетта на 2017, но са с ДОТ 2016. Към гумите има гаранционна карта с валидност 1 година. Много добре се държат на пътя при сух и мокър асфалт. Двете са 8мм грайфер, а другите две са със 7мм грайфер.
Цената за комплекта е 370 лв.
Предпочитам да се продадат в комплект, но може и по отделно:
Само джантите – 200 лв.
Само гумите – 200 лв.
Към джантите няма капачки, но предлагам чисто нови такива капачки за 35 лв, така че ако някой иска към джантите капачки + 35 лв ( сиви с черно лого на VW, но могат да се пребоядисат също ).
За Стара Загора лично предаване, а за страната Еконт с преглед и 10% отстъпка от цената на куриерската услуга.
Снимки тук: http://mendeleev80.snimka.bg/automobiles/djanti-s-gumi.957363
За връзка с мен на 0988773351 - Стоян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите са продадени!

 

Останаха само джантите!

 

4 бр. алуминиеви джанти за Голф 4 -15 ки 5х100, ЕТ38, 6J, 57.1 централен отвор

 

Алуминиеви джанти 15 цола – оригинални за Голф 4 и Бора. Джантите стават също за Ауди, Сеат и Шкода.
Между болтово ръстояние 5/100, офсет ЕТ 38, ширина на джантитае 6 J, централен отвор - 57,1мм. Боядисани в черен мат, но имат леки забележки от боядисването ( така ги взех от предишния собственик и не съм ги освежавал ).

Цена 200 лв.

Към джантите няма капачки, но предлагам чисто нови такива капачки за 30 лв, така че ако някой иска към джантите капачки + 30 лв ( сиви с черно лого на VW, но могат да се пребоядисат също ).

За Стара Загора лично предаване, а за страната Еконт с преглед и 10% отстъпка от цената на куриерската услуга.

 

Снимки тук: http://mendeleev80.snimka.bg/automobiles/djanti-s-gumi.957363

 

За връзка с мен на лично или на 0988773351 - Стоян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.