Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с рено клио 1.4 бензин


skodafen

Recommended Posts

здравейте от известно време се боря с проблем с другата кола клио 1.4 бензин mpi проблемът е,че първото палене е много трудно,сега запалва от първият път,но оборотите са много ниски и работи,като задавена няколко секунди докато се нормализират,а зимата когато температурите са минусуви не искаше да пали,налагаше се по 6-7 пъти да въртя,какво съм предприел проверих датчик на коляновия вал-работи смених всички гарнитури на всмукателния колектор и дросела нямаше никакъв ефект,почистих дореселовата клапа и стъпковото моторче нямаше ефект,смених свещите също нямаше ефект правиха и диагностика нямаше грешки не видяха проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проверих за бензинова помпа малко марки предлагат само елемента без кошница някой използвал и е помпа на марката MEAT & DORIA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за Рено, търси в Старс94. Ако не намериш можеш да ми пишеш - напоследък и аз тъкалям Клио и се научих да намирам и по-дефицитни части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи , слагай манометъра преди диагнозата.

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

температурния датчик не дава грешка на диагностиката,но показанието му се разминава с 3 градуса на студен мотор спрямо външната температура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.