Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автомобилен салон София 2017


Mishelle

Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

На 13.10.2017г. ще бъде открит тазгодишния Международен автомобилен салон София 2017г. в Интер Експо център. Началото на провеждането му ще започне ден по-късно, на 14.10.2017г. И тази година автомобилните вносители за България ще има какво да ни покажат. Убеден съм, че и щанда на Шкода ще ви допадне. Според Sofia Motor Show на изложението ще ни очакват:

-над 50 премиери и новости;

-над 50 електромобила и хибриди;

-над 80 автомобили и мотоциклети за тестдрайв.

 

Работното време на изложението ще бъде от 10:00ч. до 20:00ч.

 

Допълнителна интересна и любопитна информация, включително кои модели на Шкода ще може да видите на Автомобилен салон София 2017, цени на билети и т.н., ще намерите на страница на Шкода клуб България, както и на страницата на Sofia Motor Show.

 

Бихме могли да се организираме и клубно да посетим салона. Аз във всички случаи ще съм там. Поне за 2 дена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нашите приятели от Sofia Motor Show предоставиха на клуба 10 билета за вход на Автосалон 2017. Подарявам ги на първите 10 човека, които ми пишат на лично съобщение.

 

Получаването става:

-за София, тази неделя, 15.10.2017г., на регулярната клубна среща пред НИМ - линк към темата;

-за София, с куриер на Спиди или Еконт, до посочен от вас офис на куриера или друг адрес, за ваша сметка. Пощенската пратка, в зависимост от дестинацията струва между 3.90 и 5.70 лева. Спиди са по-евтиния вариант.

-за страната, с куриер на Спиди или Еконт, до посочен от вас офис на куриера или друг адрес, за ваша сметка. Пощенската пратка, в зависимост от дестинацията струва между 3.90 и 5 лева. Спиди са по-евтиния вариант.

 

Един човек няма право на повече от 2 билета.

Колегите от екипа, управляващ форума, нямат право да участват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Билетите са изчерпани. Ако някой от писалите ми на лично и все още не взел своя билет се откаже, ще пиша тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да сподели повече информация?

Има ли по-различни предложения за покупка на автомобил от това, което е предложено на сайта на Еуратек?

Ще опитам да се отбия през седмицата, тъй като събота и неделя сигурно ще е лудница.

Как стоят нещата с паркинга, ако се ползва повече от полагаемите 2 часа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой беше споменал, че с билета за изложението може да се ползва буферния паркинг на метрото. Това обаче трябва да се провери защото изобщо не съм сигурен. Иначе може да се спре в локалното и от двете страни на Цариградско, мисля без проблем. Ако бариерите на Метро не са спуснати, също е алтернатива.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай буферния паркинг. Удобен е. В него има (или поне до началото на тази година имаше) автомати, през които можеш да си платиш престоя - нужен ти е билета, който си изтеглил на входа му. По спомен не беше скъпо. До колкото знам билета за входа в автосалона не покрива паркинга. Ако има друга информация, споделяйте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При покупка на билет има следната опция "Билет за 1 ден + безплатен паркинг до 2 часа / буферният паркинг на Метрото".

Предполагам, че както споменахте, ще е нужно да се доплаща с изтегления билет на машината. Само незнам как ще е организирано с тези до 2 часа безплатен престой.

На Google Map пише, че буферния паркинг е 1 лев на час, което е добре. Този паркинг в локалното около Експо Центъра безплатен ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този до експото е 5лв цял ден. След 12ч/обяд вече е пълен и стават опашки.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да напомня, че билетът за вход за изложението пада след 17.00 и е 6 лева. А спестените пари могат да се използват са придвижване с метро до там :) Няма задръстване, няма проблеми с паркинг. Спирката на метрото излиза точно срещу щанда на Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да напомня, че билетът за вход за изложението пада след 17.00 и е 6 лева. А спестените пари могат да се използват са придвижване с метро до там :) Няма задръстване, няма проблеми с паркинг. Спирката на метрото излиза точно срещу щанда на Шкода.

Много точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блаодаря на Юли за предоставения билет. Ако има желаещи от клуба да отидем в Събота колективно да пишат тук. Кой с метро, кой с кола :). Може и да пробвам с метро, време ми е да се кача на това чудо...! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блаодаря на Юли за предоставения билет. Ако има желаещи от клуба да отидем в Събота колективно да пишат тук. Кой с метро, кой с кола :). Може и да пробвам с метро, време ми е да се кача на това чудо...!

Аз се качих..., два пъти!

Веднъж за една метростанция/спирка и веднъж за три.

Лятно време, мирише на пот, задушени "pussy"-та, дюнЕри и банички, и гледаш крака в отворени обувки /чехли, сандали/ с напукани пети и черно между пръстите.

Зимно време, мирише на "кир" и вкиснато /нали е студено, от къпане се разболява човек/, нафталин, непрани/нечистени на химическо палта и якета /ако ги изпереш, съхнат бавно/, чесън /нали лекува всичко, дори рак/, туршия и прочие.

Иначе е бързо, а за някои потребители, дори удобно!

Помисли, все пак.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се качих..., два пъти!

Веднъж за една метростанция/спирка и веднъж за три.

Лятно време, мирише на пот, задушени "pussy"-та, дюнЕри и банички, и гледаш крака в отворени обувки /чехли, сандали/ с напукани пети и черно между пръстите.

Зимно време, мирише на "кир" и вкиснато /нали е студено, от къпане се разболява човек/, нафталин, непрани/нечистени на химическо палта и якета /ако ги изпереш, съхнат бавно/, чесън /нали лекува всичко, дори рак/, туршия и прочие.

Иначе е бързо, а за някои потребители, дори удобно!

Помисли, все пак.

 

В свойте съображения досега не се бях замислял за личния дискомфорт, смятах метрото за по-изискано място от рейсовете,тролеите и трамваите. С радост мога да кажа, че от 17год не съм се качвал на такова "чудо"! Слушам ги хората като цяло се кефат на метрото и са много по-доволни от колкото от наземни граЦки транспорт, а тия неща са си плашещи и могат да ти развалят дена. Не се бях замислял, че вероятно усещането е същото като в трамвай 9ка сутрин(инфото ми е на 20год, но мисля все още я има тая линия)! Не че и съм от "изнежените", но сега като се замисля искам да си остана "деФствен" и да не се качвам там, никога! :) .Веднага добавям към твоето мнение - риск от източване на безконтактни дебитни/кредитни карти(за 2рите не сигурен дали съществуват, имам такава дебитна), високо ниво на шум(трудно можеш да говориш служебно по телефона, чувал съм че има обхват навсякъде в метрото, но с когото и да ми се е налагало да говоря по тел докато е на такова место не съм го чувал ОК) и огромен риск да се загубиш на прекачвателната станция(от приятели, ентусиасти за подобно изживяване, знам за такива премеждия) и да закъснееш! Поздрави!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за форума! Все повече заприличва на bg-mamma, даже и по-зле, а беше едно приятно място с полезна информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се качих..., два пъти!

Веднъж за една метростанция/спирка и веднъж за три.

Лятно време, мирише на пот, задушени "pussy"-та, дюнЕри и банички, и гледаш крака в отворени обувки /чехли, сандали/ с напукани пети и черно между пръстите.

Зимно време, мирише на "кир" и вкиснато /нали е студено, от къпане се разболява човек/, нафталин, непрани/нечистени на химическо палта и якета /ако ги изпереш, съхнат бавно/, чесън /нали лекува всичко, дори рак/, туршия и прочие.

Иначе е бързо, а за някои потребители, дори удобно!

Помисли, все пак.

Поздрави.

Хахаха...

Сега като се замисля май и аз съм в таз графа :crazy:

Не обичам Сф, обаче в началото на една зима ми се наложи спешно да прескоча до Сф. Много спешно. Качвам се в колата, газ и още като влязох, веднага прибрах колата в гаража и се качих в метрото щото работата на центъра. Въпреки че беше зима беше едно топло топло..Абе според мен над 20 градуса. Аз идвам от морето естетвено.Със светъл спортен панталон, разкопчана риза хавайка, въобще от плажа идвам бе.И загар имам даже :D и съм рус със сини очи.Сякаш току що слязъл от сърфа както каза един :D Контраста пълен.

Оглеждат ме хората, наоблечени с зимни дрехи имаше един с шал.Той ме гледа ама и аз го гледам :D  Абе много топло беше, сякаш лято (нищо че беше декември)

Та верно казвате всякви образи има там. Ама аз ли извадих късмет, щото беше чисто готино и бързо.И пътуващите(тогаз) бяха готини.Бая погледи и усмивки разменихме с жените.

Верно че беше отдавна ама едва ли се е променило и мисля пак да се пробвам :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за форума! Все повече заприличва на bg-mamma, даже и по-зле, а беше едно приятно място с полезна информация.

 

Моля, да ме извините!!!

Вече, ще следя темите в които пишете или от които се интересувате, и няма да пиша в тях!

Моля също така, да ми простите навика, останал ми от дългите години писане в "BG-Mamma", а именно: просто да изказвам мнение, без да проверя, респективно да се съобразя с евентуално нараненото усещане за комфорт, при определени потребители!

Постът ми, бе абсолютно "non sens", с оглед на Темата!

Отивам, да си посипя главата с пепел!

Още веднъж, съжалявам за стореното, ще се поправя!

Желая Ви, приятна вечер, дано не се налага, да се извинявам повторно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този форум има правила и мисля, че всички трябва да ги спазваме:

 

 

Правила на форума на Шкода клуб България

 

2. Какво не се толерира във форума (за всички раздели).

2.4. Публикуване на мнения, които не са по темата или я разводняват.

2.18. Публикуване на теми, по-скоро подходящи за друг форум. Форума на Шкода клуб България е място, в което се дискутират основно технически теми, предимно свързани с марката Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.4 Ааа не, всичко си е по темата. Нали все пак някак трябва да се придвижим до Интер Експо Център. Колега по-горе писа, че освен с автомобил, може, и според него, с подземния транспорт е по ОК. Боре, добре ме предопреди за скрити "неволи" при евентуалния ми избор на този модел на пътуване.

2.18 Определено нищо техническо няма в самата тема - Изложение на вносители на автомобили... Къде се намира и тн. Иначе е свързано с Шкода, имат щанд. И за да се върнем на свързаноста на коментара на Боре с темата - нали трябва да се придвижа до изложението... и си коментираме неволи в "тъмни" за мен варианти на транспорт!

 

Всичко е по правилата, поне според мен! Ако все пак с коментарите си сме изместили темата или пречим на останалите потребители да си четат техническата информация в нея, нека темата да се разчисти. И в този ред на мисли - нищо техническо и свързано с Шкода няма в коментара ми за евентуално колективно посещение в Събота. Може и това да се изтрие. Ще го заменя с техническо описание на билета за изложението - размер и дебелина на картона. Тип печат и допълнително покритие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има право на мнение - аз изказах своето. Има и администратори - те ще преценят най-добре. Опитите за сарказъм са неуместни.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има право на мнение - аз изказах своето. Има и администратори - те ще преценят най-добре. Опитите за сарказъм са неуместни.

 

Колега, съвсем сериозно, моля да ме извиниш!

Явно, нещастният ми опит да се пошегувам с теб, е останал неразбран!

Просто не съм съгласен, че трябва да има само "полезна информация" в този форум!

Иначе, по-добре да направим следващия Събор в някой голям автосервиз, там всичко ще е "полезна информация"!

Защо да не си побъбрим, да се посмеем ?!?

Гледам, че никой не прави забележки, когато някой се оплаква и търси помощ, но когато някой си спами с настроение - веднага. Твърде черно и сиво е, не ме кефи и не ми е приятно място такъв форум...

Да правила има, нарушил съм ги, поради което се надявам администратор/модератор, да ме "банне", накаже или каквото прецени! В края на краищата, ред трябва да има!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има право на мнение - аз изказах своето. Има и администратори - те ще преценят най-добре. Опитите за сарказъм са неуместни.

 

Не разбрах защо се "стягаш" така! От време на време се случва малко да размием някоя тема, да си поспамим. Всичко е в кръга на шегата, но в сериозни теми и раздели не се допускат такива коментари и аз съм против. Не искам да развалям "ексипиренса" във форума на никого. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..................Да правила има, нарушил съм ги, поради което се надявам администратор/модератор, да ме "банне", накаже или каквото прецени!.......................

 

Колега , поради Вашето желание ще вземем мерки .

Очакваме от Вас в скоро време , подробна и полезна информация във връзка с необходимостта от Паркинг (където да можете спокойно да паркирате и да не Ви се налага да ползвате метро)

 

Лек ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.