Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Двойни спирачки


Thereaper159

Recommended Posts

Добър ден на всички пиша за първи път тук но преди няколко месеца гледах едно клипче на един пич които си сложи двоини спирачки

линк кум това което сам гледал и от тогава се чудя и ровя но така и така неможах да намеря някакви мнения по въпроса или даже каде от България може да се купят та въпросът ми е притежавам шкода октавия 1у5 комби 2004та година 1.9 ТДИ 4х4  101 коня и се чудя другата година да сабера малко пари и да сменя примерно предните спирачки сас двоини както тои е направил та бих желал малко коментари дали си струва тази инвестиция и какви марки бихте препоръчали за целта. Понеже догодина така или иначе мисля да сменям всичко по спирачките дисковете накладки и апарати несам разбирач затова питам във форума :) мерси предварително за отзивите
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този случай от клипа колата е дрифтаджийка и единия апарат се задейства от хидравлична ръчна , другия от педала .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

затова и се допитвам до форума знам че скупите коли са със по един апарат тогава какво бихте препоръчали като реша да ги сменям като марки? и дали да сменя само самия диск с апаратите или нещо друго? бих бил благодарен за няколко отзива по въпроса да знам другата година към какво да се запътя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяш т’ва, което е за смяна. Може само накладки да е необходимо. Ако е изтънял диска или е крив - и него. Апаратите не виждам никакъв смисъл да се сменят освен ако нещо не е счупено по тях - примерно болтовете за обезвъздушаването и не могат да се разпробият. Колата си има идеални спирачки и лично аз не виждам причина да се сменят ако нямам наистина важна причина. Освен ако се чудиш к’во да захванеш от скука :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер! Сипи си едно питие, и не се занимавай с глупости.

Точно,това е правилното решение.

На второ уиски ще се откажеш сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същият автомобил само че е 2003-та, лично аз съм доволен от спирачките. По скоро инвестирай в по хубави гуми и то чисто нови :) имаш и ABS

Ако мислиш да я ползваш за състезания и дрифт мифт може и да инвестираш в двойни апарати, за обикновенно каране по улиците според мен е безмислено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.