Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна въздухоотвод


Sleit123

Recommended Posts

Здравейте,

 

Някои сменял ли е въздъхоотвод на Октавия 2 (FL - мисля, че няма значение) от дясно до прозореца?

Оказа се, че не е толкова лесно, както очаквах - дърпане и готово.

Явно има някакъв гишефт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай това дали ще ти свърши работа :)

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/54536-смяна-решетка-на-парно-о2-fl/#entry417911

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, хиляди благодарности! Мисля че ще ми даде насоки как да се справя, но не ми е оставало време последните дни за това.

Ще пиша след този уикенд.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, искам да потвърдя, че макар от третия път - днес се правих със смяната на въздухоотвода.

 

Реално той се държи на 4 здрави щипки (в четирите лрая) и с подходящи инструменти тези щипки трябва леко да се откачът. Щипките са метални и при леко издърпване може да се видят. Тези от горната страна са по- тегави за откачване.

 

Така че успях на някои ако сблъска с този проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.