Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

O2 LEAVING/COMING HOME


mravcho

Recommended Posts

Здравейте. Имам тази функция, но при мен осветяват фаровете. На клипчета в нета виждам, че може и халогените. При вас как е, може ли това да се промени и според вас как е най-добре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва  да си погледнеш функциите  който са активни в твоя софтуер в контролера с Електрониката ( 09 ) -- Long Coding

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм наясно на О2 преди facelift няма опция да светят халогените. Аз също доста се рових, но не успях да ги подкарам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опссс,искате да кажете,че може да се направи тази функция да е през хаогените,а не през късите???Това става през лизане в компа на колата или може през макси дота,май не съм го виждал там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може с VCDS да се настои да е през фаровете за мъгла, да :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,аз съм я изключил,че с ксенона не работи както трябва,примигва и се мъчи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.