Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бавно загряване до работна температура зимата


gerardiro

Recommended Posts

И така температурите паднаха и пак изниква тази наболяла тема

О2 с 1.9дизел

 

Бавно загрява зимата в града италианката.

 

Има ли някой измислено решение на проблема?

Подгрев?

Печка?

 

Препоръчан човек дето да може да ми реши драмата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има решение за по бързо затопляне на купето

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/43441-въпрос-за-парно-на-о2/page-10#entry405318.

 

Аз започнах проекта,но имам още довършителни работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си термостата! И моята е от Италия и отваря на 82-3 градуса. Предната ми кола Opel Zafira също беше от там и отваряше на 85, а по книжка и даваха 92.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Термостат е ок, отваря и затваря когато трябва и е сменен в ЕТ като взех колата.

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/48948-%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%B0-%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%8F-2/?fromsearch=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление дизелите са така зимата. Аз също смених термостат в ЕТ, но резултатът беше никакъв.

Не е ли натоварен моторът, няма загряване. В купето става топло от допълнителния нагревател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тръгнем веднага след запалване,и включим парното,климатика,климатроника поне след 1км....мисля че шкодилака ще загрее доста по бързо.Изпробвано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.