Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам подлакътник за Skoda Fabia 2


Hbr

Recommended Posts

Тъй като на моята Фабия подлакътник никога не е имало, реших да добавя такъв.За целта търся да купя целия комплект (стойка, винтове, самият подлакътник) - т.е. всичко, за да мога да го монтирам. За да се избегнат всякакви разминавания, интересува ме такъв, който е свален от Фабия 2/Румстър. Ако имате такъв за продаване, пишете ми на л.с. (по възможност и снимки в случай, че не сте от София и е невъзможно да го видя преди покупката).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледна ли в секцията "Продавам части за Шкода"? Ако не си - гледам, че там има две обяви за коли Фабия 2 на части. Ето и линковете към 1ва обява и 2ра обява. Забелязах, че на снимките от втората обява се вижда, че колата има подлакътник. Тъй като нямам нищо общо с въпросните обяви, не знам дали е наличен и дали се продава, но можеш да се свържеш със собственика на обявите и да се разберете. ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах, че на снимките от втората обява се вижда, че колата има подлакътник. Тъй като нямам нищо общо с въпросните обяви, не знам дали е наличен и дали се продава

 

Тц, не е наличен. Отдавна е монтиран на моята кола ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията, но още преди да пусна темата се бях обадил, но вече наистина не е наличен. Както и да е, ако не намеря, във форума попаднах на описание и на други варианти с поръчка от Еуратек само на основната част за закрепване, а вече самият подлакътник може да е и от друга кола. Така че действам по въпроса, но ако някой има все пак, може да ми пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.