Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Здравейте, Колеги,

 

Продавам запазени предни амортисьори от своята Skoda Octavia 1 от 1999 г., модел преди фейслифта.
Сменях предното окачване и сложих нови амортисьори, докато колата беше в сервиза.
 
Към тях включвам прахоуловителите, тампоните и металните планки, като всичките са използвани.
 
Едната планка е изкривена при предишна смяна на горния тампон (моля, вижте снимка 4). Може да се замени с нова или да се изправи. Това е и причината да сменя в комплект амортисьорите с всички тампони.
 
Снимки:
 
iavpzsm.jpg
0UHVctt.jpg
J2I177W.jpg
yomRpuc.jpg
6te9mPA.jpg
 
 
Преди смяната не съм имал проблеми с амортисьорите и според монтьорите в сервиза няма проблем да се смени само въпросната планка. Аз предпочетох цялостна смяна, докато колата е в сервиза и се прави окачването.
 
Цена: 70 лв., като подлежи на коментар.
 
 
Мога да предам комплекта лично в рамките на гр. София или да го изпратя с куриерска услуга за страната. Предполагам, че първото ще е доста по-лесно и изгодно за купувача.
 
При интерес, моля, свържете се с мен, като изпратите съобщение тук или позвъните на нула-осем-осем-две четири-осем-осем три-пет-четири - Николай.
 
Благодаря!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.