Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вибрации и губене на мощност


nikolovpl

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

От два месеца съм собственик на октавия 2 1.9 тди 4х4 2009 год, всичко беше чудесно до преди едно пътуване до трявна където за пръв път ми се появи проблема а именно започнаха силни вибрации между 2000 и 2500 оборота придружено с губене ма мощноста. Карах известно време на по високи обороти и се оправи.Така две седмици докато незапочна пак и то постоянно като оборотите в долната граница слязоха до 1800 оборота. При ходене в сервиз и направена  диагностика не откриват грешки.. Моля за съвет..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А евентуално да смениш бензиностанцията и да видиш как е?

Горивни филтри евентуално задръстени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ОМВ ШЕЛ И ПЕТРОЛ. Последният път и добавка сложих и разлика за съжаление не намирам, а за филтрите съм ги сменял преди не повече от 1000 км.Преди 2 месеца ми беше светнал филтъра за твърди частици но изгасна след 20 мин гледаха го но ми казаха че е добре.Възможно ли е да е от някой дюза, и ако е какви са признаците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прегледай и гумените маркучета, мисля че и те дават ядове ако са напукани или измъкнати.

за дюзи не мога да дам мнение какви са признаците.

като натиснеш газта как се държи-поема ли веднага или се замисля докато поеме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има проблем, пък не записва грешка... Странно. Ако не си сигурен в сервиза - открий тук в белия списък някой и направете диагностика отново. Силни вибрации и загуба на мощност не е малко и трябва да има записана грешка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.