Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

O2 1.6 TDI CR мигане на лампата за подгревните свещи и.....


mravcho

Recommended Posts

Здравейте. Днес отидох да си взема колата от боя, толкова се израдвах... На паркинга на сервиза приемчика попита дали е светела индикацията на таблото за изгоряла крушка. Отговорих не. И видяхме,че едната крушка на задните светлини не свети. Смениха я и потеглих.

Минах от Дружба през циганската махала, Ботевградско и по северната тангента.. В махалата обичайно си беше задръстване. Колата си върви нормално. Не съм усетил индикаций за каквото и да е. Колата си върви нормално мисля. На магистрала Люлин обаче индикацията за подгревните свещи започка до на да мига. И така до Перник. Паркирах колата озадачен... Все пак преди половин час взех колата от сервиза.. След 10-тина минути реших да сляза да проверя дали пак ще мига. Мигаше, но светна също чек енджина.... Утре ще видя къде ще я карам на диагностина. Някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имат вина от сервиза, вероятно е нещо механично станало при боядисването. Може да са сваляли нещо... Диагностиката би трябвало да си покаже най-добре. Успех и дано е малка грижа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мигащата лампа служи за сигнал за записани грешки в компютъра. Диагностиката ще каже какви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се датчик преди EGT мисля. Утре водим шкодака на доктор, да видим дали са пипали нещо по DPF-a. Не ми се вярва да са толкова тъпи, ама знае ли човек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.