Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия 1.6Тди 105кс- виене на климатроника


shalata

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Имам проблем с виене на климатроника, но само когато е изключен. Чува се едно страшно виене като от ролка, но като го включа изчезва.(имам клипче записано, но нали няма как да го кача тук) Ходих на майстор и ми замерва с дебитомера климатика и стрелките играеха много, точно при всяко едно виене. Каза ми, че според него е датчик на климатика, който се обърква и тръгва да го пали, но спира. Нещо не беше много сигурен обаче, та затова преди да предприема действие исках да попитам тук дали някой знае нещо или поне кажете читав майстор за климатици, при който да ида.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София - Елбатрон. Има тема в белия списък. Намират се в Красна поляна до бившите "Виетнамски общежития".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.