Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разкодиране на аудио и навигация - онлайн


Recommended Posts

  • 3 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Купих едно Symphony за Фелата, но разбира се иска код.

Ако някой удари едно рамо ще бъда благодарен.

SKZ2Z3D1792855

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Смених стария касетофон и сега го закъсах с този radio audience SKZ7Z4H0008321,моля за помощ за код. За шкода Октавия 2

Редактирано от Cepheus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте. Имам радио Симфони което си работи идеално с колата на която беше. Но искам да го сложа на старата Шкода Октавия. Естествено иска код... А сервизната книжка я нямам. Може ли някой да помогне? Сериен код - SKZAZ60 1061060

Благодаря предварително

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и едно момче, дето може да свърши работа. Питай @JORDITO на лично да ти пусне данните му, че той го знае.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колеги здравейте, имам същия проблем с радиото.. обаче съм с VW Bora. Някой би ли могъл да съдейства за код. Благодаря 

image.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Сега вече разбрах, какво ми е казал колегата. Има приложение, което върши тази работа, но услугата струва 24 лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, niki написа:

Сега вече разбрах, какво ми е казал колегата. Има приложение, което върши тази работа, но услугата струва 24 лв. 

Само информативно, това за 1 ключ ли е таксата или си го купуваш еднократно за токлкова и може да го ползваш за повече врвме/кодове? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е за един ключ. Има някакво забавяне в момента, но като се получат нещата, ще дам още информация. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приложението, което използвах се нарича Radio code generator. Платих еднократно 24 лв. за един код. Имаше забавяне от 4-5 дни, тъй като според тях Шкода си правили профилактика на  системата, през която получават кодовете. Уведомиха ме по пощата, когато кода беше генериран. Freeradiocodes.co.uk е сайтът, само че не е безплатен. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...
На 9.05.2022 г. at 15:04, niki написа:

Приложението, което използвах се нарича Radio code generator. Платих еднократно 24 лв. за един код. Имаше забавяне от 4-5 дни, тъй като според тях Шкода си правили профилактика на  системата, през която получават кодовете. Уведомиха ме по пощата, когато кода беше генериран. Freeradiocodes.co.uk е сайтът, само че не е безплатен. 

Благодаря много колега изпробвах приложението и за секунди ми показа кода на медията и то безплатно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, nicoleni написа:

Благодаря много колега изпробвах приложението и за секунди ми показа кода на медията и то безплатно.

Всъщност не безплатно но стана много бързо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
На 5.05.2023 г. at 23:29, mmmincheva написа:

Здравейте! Моля за помощ с отключването на тази навигация! Skoda Superb

EBDBF1F0-19B0-4801-ACA8-5C45D237EEB5.jpeg

Не става дистанционно. Взимате Кокумбуса и на място или го изпращате по Еконт за отключване на @xtoni

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.